Sizler için buradayız.

Sektöre girişimiz 2005 yılında Sakarya ilimizde süs bitkisi üretimine başlayarak start aldı
2006-2008 yılları arasında Sakarya da faaliyet gösteren GİORGİA TESİ ANATOLİA Firmasında süs bitkisi satışı,süs bitkisi üretim malzemeleri satış pazarlama ve peyzaj uygulama hizmetlerini içeren firmada ürün satışı ve proje uygulama işlerinin takibi görevini üstlendik
2008-2010 arası Sakarya da kişisel bazda peyzaj uygulama işlerimiz devam etti
2010 yılında Düzce de yaptığımız fizibiliteler neticesinde peyzaj uygulama noktasında ciddi bir açık ve eksiklik olduğunu tespit ettik.

Bu tespitlerimiz neticesinde Düzce de ilk olarak 2013 yılı Şubat ayında Düzce merkez deki işletmemizi faaliyete geçirdik.

+
Memnun Müşteri

Bahçenizin nasıl görüneceğini hayal etmek ve en iyi etki için özellikleri ve bitkileri nereye koyacağınızı bulmak zor olabilir. Bizim rolümüz, tam da bunu yapmanıza yardımcı olmaktır.

Profesyonel Çözüm

Sarem Çiçek Evi & Peyzaj'da işbirlikçi bir yaklaşım benimsiyoruz, tasarım konseptini müşterilerimizle birlikte geliştiriyoruz, hizmeti onların zevklerine, ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre şekillendiriyoruz.

+
Tamamlanan Proje

Temiz mimari çizgilere ve güçlü kemik yapısına sahip en çağdaş bahçelerin bile güzel bitkilendirmelerle yumuşatılması gerekiyor.

Peyzaj İşlemleri

Dekoratif Tasarım

Fidan ve Bitkiler

Bahçe Düzenleme

Sizin için en uygun çözümleri sunuyoruz!

Tam Proje Yönetimi
Tasarım ve 3D Modelleme
Mühendislik

Yapı
Yağmursuyu yönetimi
İzinler ve Denetimler

Sulama ve Drenaj
Dikim ve Kaldırma
Kar Temizleme

Tasarım Danışmanlığı

İlk adım, ayrıntılı bir site analizi yapmak ve bir özet oluşturmaktır. Bu normalde müşterimizle birkaç görüşme sırasında gerçekleştirilir.

Dikim Planı

Bir sonraki aşama, bitki çeşit sayıları ve aralıklarının yerleşimini ve bir dikim programını gösteren ayrıntılı bir dikim planı hazırlamaktır.

Uygulama

Çoğu durumda, müşterilerimiz bahçeyi kimin uygulayacağı, çevre düzenlemesi yapacağı ve inşa edeceği konusundaki tavsiyemizi memnuniyetle kabul eder.

Neden Biz?

Merkez deki işyerimizde konum itibari ile daha çok çiçekli bitkiler saksı grupları Torflu toprak salon bitkileri ve kesme çiçek kalemlerinde hizmet vermeye başladık
Aynı zamanda peyzaj uygulamalarımızda devam ediyordu
Sektörün hızla ilerleyişine kayıtsız kalkamazdık
Bu nedenle 2021 yılında pandemi zamanı olmasına rağmen ciddi bir risk alarak yine Düzce merkezde Düzce şehitliğinin yanı başında 3000 m2 alan üzerine çoğunluğu dış mekan süs bitkilerinden oluşan fidanlığımızı inşa ettik

Şu an çarşı merkezdeki işyerimizde ve fidanlığımızda Hem Düzce halkımıza hem kendimize peyzaj anlamında artı değerler katabilmek için çalışıyoruz
Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken de teknolojik ürünlerden de Maximum düzeyde yararlanmaya çalışıyoruz

Misyonumuz

Yeşilin ve Doğanın değerini başta Düzce miz olmak üzere tüm dünya insalığına unutturmamak.

Doğayı evinize getirin

En uygun fiyatlarla birlikte profesyonel çözüm istiyorsanız doğru adrestesiniz!